Hakkımızda

Hakkımızda

Humat'a Hoş Geldiniz


“Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz” sözünü kuruluş felsefesi yaparak mühendislik hizmetleri vermek amacıyla 2010 yılında SAMSUN’da kurulan firmamız, yaptığı işe duyduğu saygı, doğaya, insana ve emeğe verdiği değer sonrası kısa süre içinde herkes tarafından takdir görüp sektördeki saygın yerini almıştır.


               Faaliyet alanının yüksek sorumluluk gerektiren ciddi bir mühendislik bilgisi ve insanların yaşam kalitesini arttıran önemli bir alan olduğu bilincinde olan firmamız, sektörün lider markaları ile çözüm ortaklığı yaparak kendi işiyle alakalı malzemelerin satışını yapmakta ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tuttuğu için satış sonrası destek alanlarında da hizmet vermektedir.


            Firmamız  kurulduğu günden beri taahhüdünü üstlendiği doğalgaz, ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın, mekanik, sıhhi tesisat sistemleri vb. işlerin fizibilite aşamasından projelendirme, devreye alma, danışmanlık hizmetleri ve anahtar teslim aşamasına kadar olan süreçlerin tamamına yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle en son teknolojiyi birleştirerek yaklaşır, mühendisliğin genel prensibi olan güvenlik, ileri teknoloji ve mühendislik çözümlerini kullanarak maksimum çözümler üretip, müşterilerine kuruluş felsefesi ışığında sağlıklı, fonksiyonel, teknik, ekonomik ve estetik eserler kazandırarak sorunsuz  bir hizmet sunar.


           Her biri alanında uzman, takım ruhunu benimsemiş, özveriyle çalışan güçlü ve dinamik kadromuz kalitemizin teminatını, işimize verdiğimiz önem ve titiz çalışmalarımız ise müşteri memnuniyetini sağlamakta ve bu da bizi rakiplerimizden daha ileriye taşımakta ve tercih edilme sebebimiz olmaktadır.


İşini yüksek bir motivasyonla ve çok severek yapan HUMAT ENERJİ SİSTEMLERİ’nin hedefi; oteller, endüstriyel  tesisler, alış-veriş merkezleri, iş merkezleri, rezidanslar,  toplu konutlar, fabrikalar ve hastahanelerde teknik bilgisi, kalite ve güvene dayalı verdiği hizmetler sonrası ihtiyaç sahiplerinin aklına gelen ilk firma olmaya devam etmek olduğu gibi; geniş ve birbirinden değerli müşteri ağımız ve tecrübemizi uluslararası platformlara taşımak, çevreye duyarlı projelere imza atarak ülkemizin ekonomisinde bir mihenk taşı olmaktır.  


İşin özü diyoruz ki;


” Mükemmeli yaratan ufak tefek şeylerdir ama mükemmel asla ufak tefek bir şey değildir. “


Humat Enerji 2006 yılından itibaren Samsun ve çevresinde Endüstriyel doğalgaz tesisatları, RMS-A, RMS-B, RMS-C basınç düşürme istasyonlarının imalatı ve kurulumu, Mekanik tesisat, Havalandırma ve Baca Sistemleri, Merkezi ve bireysel ısıtma sistemleri, yerden ısıtma sistemleri, Buhar ve Hava tesisatı, Boru izolasyonu ve sac kaplama uygulamalarıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Bunların yanında toptan ve perakende ürün tedarik hizmeti vermektedir. Buderus markasının Samsun yetkili bayisidir.


15.000’den fazla memnun müşteri ile doğalgaz, ısıtma ve mekanik tesisat sektöründeki başarısını kanıtlayan firmamız her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek mevcut iş kollarından birçok yeni müşteriyi bünyesine katmaya devam etmektedir.

Whatsapp iletişim
Müşteri Hizmetleri
Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'ta bizimle sohbet edin